Kapat

*

Mobil 295 views 0

HTC 10 Evo Özellikleri ve Fiyatı

HTC 10 Evo özellikleri ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Henüz resmi bir tanıtım yapılmasa da gelecek olan özellikler sızıntılarla deşifre olmuş durumda. HTC 10 Evo tanıtım tarihi ise ePrice’ın aktardığı bilgilere göre bu ay içinde olacak. Tabi ki bu tanıtım tarihi HTC ‘nin  anavatanı olan Tayvan için geçerli Avrupa ve Türkiye piyasasında tanıtımın ne zaman yapılacağı ise henüz belli değil. Daha önceden HTC Bolt adıyla duyduğumuz ancak daha sonradan HTC 10 Evo adıyla geleceğini öğrendiğimiz telefonun özelliklerini incelemeye başlayalım.

HTC 10 Evo Özellikleri

5.5 inç , FULL HD ekran ile karşımıza çıkacak olan HTC 10 Evo ‘da Android Nougat 7.0 işletim sistemi olacak. 3 GB RAM ile gelecek olan telefonda, 256 GB a kadar artırılabilir 64 GB depolama alanı yer alacak.  f./2.0  Çift LED 18 MP arka kameraya sahip olan cihazda 8 MP ön kamera yer alacak.  Adreno 430 ekran kartı ile gelecek olan telefon gücünü Qualcomm Snapdragon 810 dan alacak. Ayrıca Type-C 1.0 sarj girişi ile gelecek olan telefonun batarya kapasitesinin ise 3200 mAh olması bekleniyor.

Özelliklerinin bu şekilde olması beklenen HTC 10 Evo ‘nun fiyatı ise henüz belli değil. Anavatanı olan Tayvan’da  yapılan tanıtımdan sonra fiyatı hakkında bilgiler almaya başlayabiliriz. SD810 ile gelecek olması daha da önemlisi çerçeve bulunması telefonun albenisini düşürmüş durumda. İlk olarak HTC Bolt adıyla karşımıza çıkan sonra ismi HTC 10 Evo olan yeni model, Türkiye’de tutacak mı ? Bekleyip, göreceğiz..

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir