Kapat

*

Mobil 248 views 0

Huawei Enjoy 6s Özellikleri ve Fiyatı

Huawei yeni modeli olan Huawei Enjoy 6s Çin’de resmi olarak tanıtıldı. Huawei Enjoy 6 dan sonra telefon modellerinde alıştığımız “S” veya “Plus” gibi aynı modelin bir üst özelliğe sahip olan modelini çıkartma özelliği kervanına Huawei’de katılmış durumda. Ekim ayında Huawei Enjoy 6 yı tanıtan Huawei şimdide Huawei Enjoy 6s ‘i tanıttı. Resmi olarak duyurulan Huawei Enjoy 6s China Mobile ile yapılan işbirliği ile gelmiş durumda. Huawei Enjoy 6s özellikleri ve fiyatını beraber inceleyelim.

Huawei Enjoy 6s Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Enjoy 6s Özellikleri

Huawei Enjoy 6s bir alt modeli olan Huawei Enjoy 6 e oldukça benzemekte. Sadece birkaç değişiklik göze çarparken, arka LED flaşında yerinin değiştiğini rahatlıkla görebilmekteyiz. Ayrıca Huawei Enjoy 6s, Huawei Enjoy 6’ya göre 0.3 mm daha ince.

huawei enjoy 6s ozellikleri

5.0 inç büyüklüğünde ve 1280×720 HD çözünürlükle gelecek olan Huawei Enjoy 6s gücünü 1.4Ghz saat hızında çalışan 8 çekirdekli işlemci olan Snapdragon 435′den alacak. 3 GB RAM ile gelecek olan modelde 32 GB dahili depolama alanı yer alacak.

Huawei Enjoy 6s ‘in kamera özelliklerine bakacak olursak 13 MP arka, 8MP ön kamera yer almakta. Huawei Enjoy 6s 4100 mAh batarya kapasitesi ile gelecek. Ayrıca cihazda çift SIM desteği de bulunmakta.

Huawei Enjoy 6s Fiyatı

Altın, Gümüş ve Beyaz renk seçenekleri ile gelecek olan Huawei Enjoy 6s Fiyatı ise CNY 1.599. Yaklaşık olarak 230$ etiket fiyatı ile gelecek olan Huawei Enjoy 6s ‘in hangi pazarlarda satılacağı, ülkemize gelip gelmeyeceği hakkında ise bir bilgi yer almamakta.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir