Kapat

*

Mobil 124 views 0

Huawei Honor 6S Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Honor 6S sızdırıldı. Huawei’nin uygun fiyatlı modeli olacak olan Honor 6S sızdırıldı. Huawei’nin alt markası olan Honor geçtiğimiz ay yeni modelinin tanıtmıştı. O tarihten beri Huawei Honor 6S Özellikleri ve fiyatı  merak edilmeye başlamıştı. Zira Honor 6S adıyla gelecek olan yeni modelin tam bir f/p ürünü olması bekleniyor. 120 $ veya 130 $ etiket fiyatı ile gelmesi beklenen model şimdiden merak edilmeye başlandı.

Huawei Honor 6S Özellikleri ve Fiyatı

Merakla beklenen modelin 120 , 130 dolar bandında olması bekleniyor. Her ne kadar Huawei Honor 6S özellikleri hakkında bir bilgi yer almasa da Huawei Honor 6S’in görseli sızdırıldı. Gelen görselle birlikte yeni sızıntılarda gelmeye başladı.

huawei honor 6s turkiye fiyati

Çift kamera ile gelmemesi beklenen modelde, 5.5 inç FULL HD ekran ve 4G / Volte desteği yer alacak. Kamera özellikleri henüz belli olmayan modelin 3340 mAh batarya kapasitesi ile gelmesi beklenmekte. Ayrıca Huawei Honor 6S’in gücünü Snapdragon 435′den alacağı konuşulmakta.

Huawei Honor 6S Çıkış Tarihi

Huawei Honor 6S Çıkış tarihi resmi olarak duyurulmamış olsa da, önümüzdeki ay yani Ocak 2017‘de piyasalarda olması bekleniyor.

 

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir