Kapat

*

Mobil 1.385 views 0

Huawei Mate 9 Pro Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Mate 9 Pro özellikleri belli oldu. Huawei Mate 9 ‘un bir versiyonu olacak Pro versiyonu duyuruldu. Huawei Mate 9 amiral gemisinin üst versiyonu olacak olan modelde onu farklı kılan birçok özellik yer almakta. Şuan için sadece Çin pazarında satışa sunulacak olan model, önümüzdeki aylarda diğer pazarlara sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil. Huawei Mate 9 amiral gemisinin de üst modeli olacak olan Huawei Mate 9 Pro özellikleri ni yakından inceleyelim.

huawei mate 9 pro turkiye fiyati

Huawei Mate 9 Pro Özellikleri

Huawei’nin yeni modeli olan Pro, 5.5 inçlik iki yanıda kavisli 2560 x 1440 piksel çözünürlükte Quad HD ekran ile kullanıcılarla buluşacak. 4 yada 6 GB RAM ile gelecek olan modelde 64 yada 128 GB depolama alanı olacak. 20 MP ve 12 MP olmak üzere çift arka kamera yer alacak. Öndeki kamera ise 8 MP . Parmak izi okuyucu ise arka taraftan ana ekran tuşunun altına yani ön tarafa alınmış durumda.

huawei mate 9 pro cikis tarihi

Huawei Mate 9 Pro Çıkış Tarihi  ve Fiyatı

Huawei Mate 9 Pro  çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi verecek olursak, üst tarafta da belirttiğimiz gibi model şuan sadece Çin pazarında görücüye çıktı. Diğer pazarlara ne zaman sunulacağı yada sunulup sunulmayacağı ise belli değil. Fiyatına bakarsak, 4 GB RAM ve  64 GB depolama alanı ile gelecek olan seçenek 685 Dolara, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile gelecek olan model ise 775 dolara satışa sunulmuş durumda.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir