Kapat

*

Sosyal Medya 222 views 0

Inferno (Cehennem) Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Tom Hanks ve Ron Howard ikilisinin üçüncü filmi olan Inferno (Cehennem) filminin fragmanı yayınlandı.

Dan Brown‘un kaleminden çıkan kurgular çok etkileyici olmakta. 2006’da Da Vinci Şifresi,2009’da Melekler ve Şeytanlar, son olarak 2013’de Cehennem yayınlandı.Yayınlandığı tarihten beri ben dahil çoğu film sever Cehennem’in filmini beklemeye başlamıştı.

Birkaç hafta önce yayınlanan afişler film severleri heyecanlandırmıştı.Sonunda merakla beklenen filmin fragmanı yayınlandı.Ayrıca belirtmek gerekirse, Filmin belli bir bölümü Türkiye’de çekildi.

Oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken filmde Tom Hanks,Felicity Jones, Ben Foster, Irrfan Khan, Sidse Babett Knudsen gibi önemli isimler yer almakta.

Ekim ayında izleyebileceğimiz Cehennem‘in konusu ise şöyle: ”Robert Langdon bir İtalyan hastanesinde hafıza kaybı ile uyanır.Sonrasında Dr. Sienna Brooks ile bir ekip olurlar, peşlerinde bazı ajanların olduğunu fark ederler ve kaçmaya başlarlar. Bu kaçış ve açılan kapılar onları Avrupa’nın farklı şehirlerinde bulduracaktır.”

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir