Kapat

*

Sosyal Medya 379 views 0

Instagram Güncellemesi ile Snapchat’e Rakip Oluyor!

Instagram güncellemesi ile Snapchat ‘e rakip olacak. Instagram yeni güncellemesi ile Hikayeler özelliğini duyurdu. Bugün gelen yeni özelliği ile zaten Facebook tarafından satın alındıktan sonra hızla büyüyen Instagram bu yeni özelliği ile de Snapchat’in alanına da ortak olmaya ve fotoğraf paylaşım alanında tek uygulama olmaya çalışıyor. Lakin Snapchat‘teki gibi gizlilik esaslı çalışmayan bu yeni güncellemenin kullanıcılar için ilgi çekici olup rakibi olan Snapchat’ten kullanıcı çalabilecek mi? Bu sorunun cevabı henüz bilinmezken ilerleyen günlerde sizlere durumla ilgili istatistiksel rapor vermeyi unutmayacağız şimdilik bakalım bu yeni gelen instagram güncellemesi Hikayeler özelliği bize neler sunuyor.

Instagram Yeni Özelliği – Hikayeler

Instagram bu güncellemeyi eş zamanlı olarak bügün hem Android hemde iOS cihazlar için yayımladı. Yayımlanan yeni instagram güncellemesi neredeyse mantıksal anlamda Snapchat ile birebir çalışıyor aynı mantıkda diyebiliriz. Ünlülerin birçoğundan elveda snapchat diye hikayeler gelsede bunun instagram tarafından verilmiş bir viral reklam olduğunu düşünüyoruz. Aşşağıdaki resimlerde Instagram güncellemesi geldikten sonra Instagram’ın bizim için hikayelere hoşgeldiniz mesajının içeriğini görebilirsiniz.

Sabah Saatlerinde bu haberimizi okurken bizde aynı zamanda Hikayeler özelliğinin detaylı şekilde nasıl kullanıldığını anlatan ve rehber niteliği taşıyan Instagram Hikayeler Özelliği Rehberi” Adında bir makale paylaşacağız. Bu linke tıklayarak da direkt olarak bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Ünlüler ve Vine & Twitter yıldızları tarafından Viral reklam olarak “Snapchat bitmiştir” vesaire gibi viral reklam operasyonu yürüten Facebook & Instagram agresif bir şekilde Snapchat’in alanına saldırıyor bu konuda Snapchat bir gelişmede bulunmazsa Snapchat’i tarihten bile silebilir.
Instagram HikayelerInstagram Snapchat Hikayeler özelliğiInstagram Hikayeler GüncellemesiInstagram güncellemesi Snapchat

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir