Kapat

*

Sosyal Medya 268 views 0

Instagram Snapchat Özelliği Nedir?

Instagram Snapchat özelliği, Instagram yeni güncellemesi sonrasında gelen Snapchat uygulamasında yıllardır mevcut olan hikaye sisteminin Instagram tarafından kopyalanmasına denmekte. Instagram Snapchat özelliği demekten ziyade bu özelliğe Instagram Hikayeler demek daha doğru olacaktır. Instagram bu özellikle Snapchat’in alanına kast etmiş Snapchat tarafından yıllardır kullanılan sistem hatta Snapchat’in özü  olan hikayeler sistemini Instagram a uyarlamıştır.

Bu Makalede Instagram Hikayeler Özelliği Nedir sorusnun cevabı ve Nasıl Kullanılacağı Anlatıldı : Instagram Hikayeler Nasıl Kullanılır?

Facebook’un Whatsapp ve Instagram gibi büyük sosyal medya ve iletişim araçlarını satın alarak hızlı bir şekilde büyümesi ve tahminimizce Snapchat’i satın alamaması sonucu Snapchat’i bitirmek amacıyla Instagram Snapchat özelliğini yani Hikayeler özelliğini getirdi.

Instagram Vs Snapchat isimli konumuzda linke tıklayarak bakaiblirsiniz bu iki uygulamanında Hikayeler özelliğini karşılaştırdık her açıdan. Snapchat Instagram Özelliği hakkında da daha fazla bilgi almış olacaksınız.

Instagram Snapchat Nedir Sorusunu soranlarda bu makale ve link verdiğimiz iki makale ile olayın ne olduğunu tam olarak kavrayacaktır. Ama özetle Instagram yeni güncellemesi sonrasında gelen hikayeler özelliğine denmektedir.

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir