Kapat

*

Rehberler 403 views 0

Instagram Uygulama Kaldırma Rehberi

Instagram uygulama kaldırma işlemini genelde instagram ehsabı ele geçirilen ve instagram hesabı kendi kendine birilerini takip eden fotoğraflar bepenen kişliler araştırıyor ve türkçe olarak resimli ve net bir biçinde Instagram’da nasıl uygulama kaldırılır hakkında bir bilgi yok. Bu makalemizde adım adım sizlere Instagram uygulama kaldırma işlemini anlatacağız ve bu gibi mağdur kullanıcılara bir çözüm olacağını düşünüyoruz.

Instagram uygulama kaldırma işlemini yapmak için öncelikle bilgisayar başına geçip bilgisayar üzerinden instagram.com adresine girip burdan da uygulamaları kaldırma işlemini yapacağımız instagram hesabına giriş yapıyoruz. Aşşağıdaki adımları bu işlemi tamamladıktan sonra yani web tarayıcısı üzerinden instagram.com ‘a giriş yaptıktan sonrasi için anlatıyorum. Aşşağıdaki adımları bir bir ilerlerseniz hesabınız tamamı ile güvenli olacaktır.

Instagram Uygulama Kaldırma

  1. instagram.com adresine girip hesabımıza giriş yapıyoruz.
  2. https://www.instagram.com/accounts/manage_access/ linkine tıklayıp uygulama izinleri olan pencereye giriyoruz.
  3. Burda uygulama izinlerini verdiğiniz uygulamalar listelenmiş şekilde gözükecektir.
  4. Bu kısımda kaldırmak istediğiniz uygulamaları seçip kaldırma işlemini yapabilirsiniz
  5. EĞER UYGULAMA YOKSA VE AŞŞAĞIDAKİ RESİMDEKİ GİBİ BİR YANIT ALIYORSANIZ HESABINIZDA DA OLAĞAN USTU SEYLER DEVAM EDIYORSA ALT BAŞLIĞI OKUYUN.

Screenshot_28

Erişime izin verdiğiniz uygulama olmadığı halde hesabınızda olağan dışı hareketlilik varsa Instagram uygulamanıza telefondan giriş yaparak şifrenizi değiştirin. Çünki bazı Malware virüsler sizin oturum açtığınızda instagram hesabınız ile oturum anahtarlarınızı çalarak hesabınızı kontrol etmektedirler. Web tarayıcısından şifrenizi değiştirmek için yukardaki linke tıklayıp şifreyi değiştir sekmesine geçiş yapabiliriniz.

Instagram uygulamalarının nasıl kaldırılacağı konusunda bilgileri verdik size bize destek olmak için ufacık bir yorum gönderimi yaparsanız memnun oluruz 🙂

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir