Kapat

*

Sosyal Medya 429 views 0

Instagram Video Süresini Uzattı

Instagram halk arasında kullanılan en popüler uygulamalardan birisi kuşkusuz. Fotoğraf özelliği ön planda olan uygulamada video paylaşma süresi sınırlıydı. Kullanıcıların sesini dinleyen yetkililer Instagram ‘da video yükleme süresini uzattı. Artık Instagram’a daha uzun videolar ekleyebileceğiz.

Popülaritesini artırma planlarını yapan Instagram, bir süredir reklam verenler için devreye soktuğu “60 saniyelik video” özelliğini artık tüm kullanıcılar için hizmete sundu. Daha önce en fazla 15 saniyeye kadar izleyebildiğimiz videoların izlenme süresinin önemli ölçüde artırılması bizleri oldukça memnun edeceğe benziyor.

Instagram Video Süresini Uzattı

Yetkililere göre son altı ay içerisinde video izlenme oranının büyük ölçüde artış göstermesi video içeriklerinin Instagramdaki önemini göstermiş.

Instagram Video Süresini Uzattı

Yeni güncelleme Android ve iOS platformları için aktif oldu. Bu güncelleme ayrıca iOS kullanıcılarına birden fazla videoyu birleştirmesini sağlayan çoklu video birleştirme özelliğini devreye sokmuş durumda.

Instagram Video Süresini Uzattı

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir