Kapat

*

Bilgisayar - Tablet 266 views 0

Instagram Windows 10 Sürümünü İndir!

Instagram Windows 10 indir me işlemini artık yapabileceksiniz.! Bugün erken saatlerde Windows 10 için resmi uygulamasını yayımlayan Instagram firmasının Windows 10 uygulaması artık resmi ve gerçekten kaliteli. Windows 10 için Instagram indir işlemini yapabilmeniz için Windows 10 yüklü cihazınızdan bu sayfaya girin ve aşağıdaki linke tıklayın sizi otomtik olarak Windows Mağazaya götürecek ve Intagramı tek tuşla yükleyebileceksiniz. Instagramın bu sürümü hakkında daha fazla bilgi almak ve Instagram’ın Windows 10 İnceleme ve duyuru konumuza bakmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Bilgisayardan Instagram uygulamasını kullanma gerçekten hem PC hem Android cihazını sık kullananlar için güzel bir gelişme oldu!

Windows 10 Instagram uygulaması indir işlemini mağaza üzerinden tamamladıktan sonra nasıl bir uygulamaya sahip olacağınıza dair görselleri aşşağıdan görebilirsiniz. Windows 10 tabletlerde instagram uygulaması aynı şekilde çalışmaktadır bu sayede tüm Windows 10 cihazlarınızda ve android iOS cihazlarınızda Instagram uygulamasını kullanabileceksiniz. Facebook bümnyesindeki Instagram’ın gerçekten geliştirilen ve gelişimine destek verilen bir firma olduğu söylenebilir.

Windows Mağaza’nın hız sorunu ile gerçekten büyük bir cebelleşme yaşayacağınızı da şimdiden söyleyelim. Ne yazıkki Windows Mağaza internet hızı konusunda Android market yada Appstore kadar iyi performans henüz sunamıyor.

Instagram Windows 10 İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir