Kapat

*

Rehberler 656 views 0

iOS 10 İndirme Hatası ve Çözümü

iOS 10 İndirme Hatası alan arkadaşlar sitemizden bu iOS 10 Hatasını çözmek için sizlere bu rehberi yazıyoruz. Bu makale sonrasında iOS 10 için aldığınız indirme hatası sorununu çözeceğiz. Aşağıdaki rehberimizde verilen adımları bir bir inceleyerek. bu hatanın çözümünü bulabilirsiniz. iOS 10 henüz yeni olduğu için Apple tarafından verilen güncellemelerde sıkıntılar çıkabilmekte. iOS 10 kullanıcıları İndirme hatası sorununu çözebilsin diye bu makaleyi sizlere yazıyoruz. Aşağıda bu hatanın çözümü adım adım anlatılmıştır.

iOS 10 İndirme Hatası alan kullanıcıların bu rehberi kullandıktan sonra işlemleri adım adım yaptıktan sonra hala sorunun devam etmesi üzerine Yorum kısmından TeknoCops ekibinden destek isteyebilirler herzaman yorumlarımzı okuyarak siz iOS 10 Kullanıcılarına yardımcı olmak isteriz. Şimdi dilerseniz rehberimize geçelim ve İndirme hatası iOS 10 sorununu çözelim.

iOS 10 İndirme Hatası

iOS 10 İndirme Hatası Çözümü

  1. Apple cihazınızı tamamen kapatın ve açmayın.
  2. Modeminizi Kapatıp Tekrar Açın..
  3. Ardından Apple cihazınızı tekrar açınız.
  4. Açtıktan sonra Ayarlar >> Genel >> Sıfırlama >> İnternet Ayarlarını Sıfırla seçeneğine tıklayın
  5. Sonrasında Wifi ağınıza tekrar bağlanıp güncelleme işlemini başlatın..

 

iOS 10 İndirme Sorunu

 

iOS 10 için indirme sorununuzun çözümünü sizin için basit bir şekilde anlatmaya çalıştık. Bu rehberimizden memnun kaldıysanız konumuzu beğenmeyi ve yorum atmayı unutmayın. Hepinize şimdiden teşekkürler. Mobil bildirimeleri aktif ederek Teknoloji haberleri konusundaki makaleleri telefonunuza bildirim olarak alabilirsiniz.

 

 

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir