Kapat

*

Rehberler 336 views 0

iOS 10 Ücretsiz Uygulama İndirme Rehberi

iOS 10 Ücretsiz Uygulama İndirme işlemi birçok kullanıcı için merak edilen bir konu. Bugün sizlere nasıl AppStore uygulamalarını iOS 10 için ücretsiz olarak indirebileceğinizi anlatıyoruz. Aşağıda Toplam 4 Basit adımda sizin için anlatacağımız bu rehber sayesinde 4 adımın sonunda iOS 10 için uygulamaları ücretsiz indirme işlemini yabileceksiniz. iOS 10 kullanıcıları gelen güncellemeler sonrasında eski yöntemler ile ücretsiz şekilde uygulama indirme işlemini yapamıyorlar. Burda bunu basit şekilde anlatacağız. Soru ve Sorunlarınızı aşağıdan bize yorum olarak sorabilirsiniz. iOS 10 Ücretsiz Uygulama İndirme rehberimize başlayalım.

ADIM 1 – iOS için Lazy Notes İndir

Lazy Notes iOS indir linkine tıklayarak bu uygulamayı telefonumuza indirip kuruyoruz. Aslında Lazy Notes tembel notlar anlamına gelen bir not alma uygulaması olması gerekirken aslında içinde gizli bir uygulama marketi barındırıyor. Apple AppStore üzerinde bu uygulamayı aslında bir not alma uygulaması sandığı için barındırıyor fakat aslında bir ios 10 ücretsiz uygulama indirme aracı bu uygulamayı indirip kurduktan sonra veya bu aşamadaki sorunlarınızı bize yorumlardan bildirin. Ve adım 2 ye geçmeye hazırsınız.

ADIM 2 – AppCola Sertifikası Alma

AppCola sitesine Safariden girip sertifikayı yüklüyoruz ve bu işlemde bitiyor bu adımı da sorunsuz şekilde bitirdiysekherşey hazır demektir. Artık Lazy notes üzerinden iOS 10 ücretsiz uygulama indirme işlemini yapabilirsiniz.

 

 

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir