Kapat

*

Mobil 117 views 0

Iphone 7 Yanıyor Apple Devreye Girdi

Günler sizlere verdiğimiz Samsung Galaxy Note 7 telefonların yanma ve patlama haberlerine Apple kullanıcısının yaşadığı bir olay Iphone 7 yanıyor mu sorusunu akıllara getirdi. Samsung’un yaşadıklarından en kazançlı çıkan firmalardan olan Apple, tedbir almayı düşünebilir.

Avustralya’da sörf sporuyla uğraşan Mat Jones isimli vatandaş dolaşmak için arabasından ayrıldığı sırada otomobilinde bulunan iPhone 7 yanmaya başladı. Yangın sebebiyle arabada büyük hasarlar meydana geldi. Mat, basına yaptığı açıklamada telefonunu bu zamana dek hiç düşürmediğini ve yabancı şarj cihazı kullanmadığını belirtti.

Iphone 7 Yanıyor mu

Bu ve benzeri yanma olaylarının firmalara ne denli zarar verebildiğini geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 7 hadiselerinde sıkça tatbik ettik. Apple firması, dayanıklılığı ile ön planda görülen cihazının böyle bir olaya adının karışmasının ardından gerekli araştırmaları kuşkusuz yapacaktır. Bu süre çerçevesinde kullanıcıların yeni telefon alırken acele etmemesini tavsiye ediyoruz.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir