Kapat

*

Otomobil 280 views 0

Japonlar Çıldırdı , Karşınızda yeni Honda Civic

Karşınızda Honda’nın kompakt hatchback sınıfına ait otomobili Civic’in yeni konsept tasarımı.Bir süredir diğer markaların gölgesinde kalan Honda yeni nesil Civic ile yeniden piyasayı alt üst etmeyi amaçlıyor.

Japon otomobil üreticilerinden Honda’nın en değer verdiği modellerinden biri olan Civic, artık daha dinamik ve agresif detaylara sahip.

Şimdiki nesilden 3 cm geniş, 2 cm alçak ve 13 cm daha uzun olacak olan yeni nesil, 4,5 metre boyuyla oldukça uzun olacağa benziyor.Genel özellikleri hakkında çok fazla bilgi bulunmayan aracın motor seçenekleri hakkında çeşitli bilgiler gelmeye başladı.

Honda, yeni nesil Civic ile beraber turbo beslemeli 1.5 litrelik benzinli motorunu açıklamıştı.Yeni motorların yüksek torklarını düşük devirde üretme iddiasını ortaya atan Honda,mevcut atmosferik beslemeli motorlarla ilgili tüm sorunları ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Honda,2017 yılının ilk aylarından itibaren yeni konseptini satışa sunması bekleniyor.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir