Kapat

*

Sinemalar 201 views 0

John Wick 2 Fragmanı Yayınlandı!

2017 yılının merakla beklenen filmlerinden olan John Wick 2 fragmanı yayınlandı. John Wick serisinin ilk filmi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış belirli bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. Aksiyon filmi severlerin vazgeçilmezleri arasına girmesi başaran serinin ikinci filminin vizyon tarihide belli oldu. Matrix serisinden de tanınan Keanu Reeves’in, film ile aynı adı taşıyan karakteri canlandırdığı John Wick film serisinin ikinci filmi olacak olan John Wick 2 için fragman yayınlandı.

John Wick 2 Fragmanı

John Wick 2 fragmanı ndan da anlaşılacağı gibi aksiyon kaldığı yerden devam etmekte. Hikayesel olarak isteneni veremese de aksiyon, efekt ve kalite olarak kendini kanıtlamış ve izleyiciye kendisini sevdirmeyi başarmıştı. Yeni bir Max Payne karakteri oluşturma gayretinde olan yapım bunu da başarmış durumda. Beğenilen film serisinin ikinci filmi olan John Wick 2 fragmanı da yayınlandı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

John Wick 2 Vizyon Tarihi

John Wick 2 vizyon tarihi de belli oldu. Merakla beklenen film 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek. Aksiyon filmi severlerin kaçırmadığı filmi izlemediyseniz serinin ikinci filminden önce izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir