Kapat

*

Oyun Haberleri 176 views 0

Kaçırmayın! Battlefield 1 ve FIFA 17 İçin Büyük İndirim

Battlefield 1 ve FIFA 17 bu yılın en efsane iki oyunu diyebiliriz. Futbol oyunlarının artık vazgeçilmezi olan kategorsinde her sene bir numara olmayı başaran oyun indirime girdi. Bu senenin en iyi oyunu diyebileceğimiz aylardır merakla beklenen belkide GTA 5’den sonra dikkatleri bu denli üzerine çeken ve beklenen oyun olan Battlefield 1 oyunu indirime girdi.

Özellikle Türkiye fiyatı ile neredeyse öğrencinin alması imkansız olan oyunları özellikle küçükseniz Bakan’ın “yarı tatilde öğrencilere ödev verilmeyecek” sözlerini ailenize hatırlatarak karne hediyesi olarak ta isteyebilir, Büyükseniz bütçenizden kısıp oyunu alabilirsiniz. EA’in iki popüler oyunu kutulu versiyonlarında büyük indirime girdi.

Battlefield 1 ve FIFA 17 İçin Büyük İndirim!

EA Games popüler iki oyunu olan Battlefield 1 ve FIFA 17 için indirim fırsatı başladı. 16 Ocak ve 5 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak olan indirim tüm satış noktalarında geçerli olacak. FIFA 17 ve Battlefield 1’i tüm platformlarda 199,99 TL’ye satın alabilirsiniz.

Playstation 4, Xbox One ve PC oyunlarında geçerli olacak kampanyadan faydalanarak bu iki oyuna da sahip olabilirsiniz. Acele edin!

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir