Kapat

*

İnternet - Güvenlik 290 views 0

Kairos Teknoloji Yorumları !

Kairos Teknoloji Yorumlar tarafından dolandırıcılık ve yalan dolan ile suçlanıyor ve bu yorumları sizler için internetten topladık. Kairos Teknoloji ile hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır ve bu konuda geçen yorumlar tamamı internet üzerinden farklı sitelerden toplanmış kaynaklardır. Bu bilgilerin ve Kairos Teknoloji kullanıcı yorumları nın sorumlulukları paylaşıldığı siteye ait olup gerçeği yansıtıp yansıtmadığı hakkında bir gerçeklik yoktur. Lakin …

Kairos Teknoloji Harddiskinizi kiralamak ile ilgileniyor ve bunun için size para ödüyor. Ama bu harddiskin içinde bilgi mi depoluyor yoksa internet hızınız nedir? gibi sorular yok. Yani internet hızınız veri göndermeyecek kadar yavaş da olsa kiralıyor buda bana pek inandrıcı gelmiyor. Ayrıca aşağıda ekleyeceğim gibi hiçbir data transferi olmadığını gösteren bir video da yayınladı yani Kairos Teknoloji dolandırıcı mı sorusu bir kez daha somutlaştı..

Ayrıca bu makaleyi okuyorsan bu demektir ki kolay yoldan para kazanmak ve emek harcamamak peşindesin. Ve bunu bir daha düşün mantıklı geliyor mu? Kairos babamızın oğlu mu? Veya Kairos sana HDD kiralamak için neden para versink, HDD Satın alamıyor mu? Facebook kadar büyük firmalar Harddisk konusunda bir sıkıntı çekmezken Kairos buuuunca TB’ı ne yapıyor? Kimseyi yaftalamadım ama sizler bu soruların cevaplarını birkere daha düşünün. Birde şu Videoyu izleyin.

Diğer Kairos Teknoloji Yorumları

screenshot_21 screenshot_20

Diğerleri…..

screenshot_23

screenshot_24

 

Kairos Teknoloji Yasal mı ? TC Nasıl bakıyor?

Kairos teknoloji yasalmı konusunda TC Gümrük ve Tic. Bak. bir basın açıklaması var bunu aşağıdan göreiblirsiniz. Ayrıca dikkat etmenizi istediğim şey SERMAYESİ 1000 Sterlin. Yani 1700-3800 TL sermaye göstermiş bir şirket. VE SENELİK 25 Milyonda Dolar kazanıyor. Mantıklı düşünün. Buyrun basın açıklaması.

kairos teknoloji yasal mı

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir