Kapat

*

İncelemeler 306 views 0

Kholat Oyun İncelemesi ve İlk Bakış

Bugün sizin için Kholat isimli oyunun incemesini çektik Kholat Bölüm 1 ve 2 Şeklinde Youtube Kanalımızda sizlerle paylaştık. Öncelikle Kholat’ın ortamından ve konusundan bahsetmek istiyorum.

Kholat’da , Rusya’da Hipotermi hastalığından ölmüş bir grub insanın ölüm nedeni hakkında ortaya atılan bir teori için yola çıkıyoruz. Korku, Aksiyon ve gerilim türlerinin yanında Macera’yıda kapsayan oyunda harika müzikler ve İzlemeye değer oyun sahaları görüyoruz. Oyunda karlı ve karanlık ortamların ve kurgunun güzel olduğunu görüyoruz. Keşfetme içgüdünüz varsa kesinlikle oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunda gezindiğimiz noktalarda bir yol gösterici olmaması sebebiyle çok zaman kaybetmiş olsakta 2. bölümde ulduğumuz harita sayesinde yön tayinini yapabilir duruma geldik. Oyun , Sürükleyici ve sahneler etkileyici olmuş.

Birazda oyunun teknik detaylarından bahsedelim. Oyun Steam üzerinde 31 Tl fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Ve oyun Best Story Telling ödülüne aday gösterilmiş durumda. Kholat Minimum sistem gereksinimlerini ve diğer detayları Sistem Gereksinimleri bölmünde bulabilirsiniz.

Buyrun sizin için çektiğimiz inceleme ve ilk bakış videolarımız..

Kholat Sistem Gereksinimleri

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 470

DirectX: 10.0

Depolama Alanı: 5 GB

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir