Kapat

*

Mobil 297 views 0

Kodak Ektra Özellikleri ve Fiyatı

Kodak Ektra özellikleri ve fiyatı belli oldu. Fotoğraf devinin merakla beklenen telefonu sonunda resmi olarak tanıtıldı. Uzun bir süredir hakkında haberler gelen olup olmayacağı belli olmayan telefon sonunda geldi. Kodak resmi olarak telefonu tanıttı. Beklenildiği gibi söz konusu firma Kodak olunca telefonun kamerası ön plana çıktı. Kodak Ektra, üst düzey fotoğraf yeteneklerini akıllı telefonlarla birleştiriyor.Gelin Kodak Ektra özellikleri ni yakından inceleyelim.

Kodak Ektra Özellikleri

1940 yılındaki Ektra’dan ilham alınarak geliştirilen yeni telefondaki ana kamera 21 MP ve f2.0 diyaframa sahip lensi, optik imaj sabitleyici ile beraber gelecek.Ek olarak Otofokus sahibi olan ve 4K video kaydı imkanı olacak olan Kodak Ektra da, 13 MB ön kamera olacak. Bunlara ek olarak kamera arayüzünde birçok mod seçeneği olacak.

Kamerasının yanında Kodak Ektra da birçok donanımsal özellik bulunacak. 5.0 inç boyutunda Full HD ekranın sahibi olan Ektra, Android 6.0’la çalışıacak. Ektra gücünü 10 çekirdekli Helio X20 işlemciden alacak. 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza ve 3000 mAh batarya gibi özellikleriyle de dikkat çekici duran Kodak Ektra da tabiki microSD kart desteğide olacak.

Kodak Ektra Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Aralık ayında ülkemizde satışa sunulması ve 550 dolar civarında bir fiyata satılacağı beklenmekte. Ülkemizde satış yapabilecek mi ? Türkiye fiyatı ne olacak ? Bekleyip göreceğiz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir