Kapat

*

Online Oyunlar 3.659 views 3

League of Legends Element Ejderhaları

Bugun yayımlanan League of Legends 6.9 Yaması ile birlikte oyunun oynayışında birçok karakterde ve ormanda büyük değişimler yaşandı Ayrıca 6.9 yaması büyük 7.0 yamasınında ön hazırlığı denilebilir. Ayrıca 6.9 yaması ile oyuna gelen en büyük değişimlerden birisi League of Legends Ejderhaları yada bir başka adıyla League of Legends Element Ejderhaları. Peki bu League of Legends Ejderhaları nedir? Yamayla gelen ejderhalar neler? Element Ejderhalarının Özellikleri neler aşşağıda alt başlıklar halinde bu sorularınızın tamamının yanıtını bulacaksınız.

League of Legends Ejderhaları

Eski Ejderha’nın yerini dört Element Ejderi aldı.ve birde kadim ejder. Bu Ejderlerin adları Dağ Ejderi , Alev Ejderi , Bulut Ejderi , Okyanus Ejderi. Her biri katledildiğinde takımınıza güçlü birer kalıcı güçlendirme sağlıyor ve bu aynı türden ejderler katledildikçe bu güçlendirmeler birikiyor. Yani 4 Element ejderlerinin her biri kalıcı etkide bir buf veriyor. Ve bu kalıcı etki her aynı tür ejder kesildiğinde birikiyor.

Ayrıca Ejder Buffları ve Dakikaları hakkında ek bilgilerde alttaki resimden bulabilirsiniz.

4 Element Ejderhası

Ejderlerin adları Dağ Ejderi , Alev Ejderi , Bulut Ejderi , Okyanus Ejderi. Ve her Ejderin kendine has bir dövüşme tarzı ve verdiği kalıcı etkisi var sırasıyla ejderlerin etkilerini ve bilgilerini inceleyelim

Dağ Ejderi

Dağ Ejderi League of Legends ekibinin tabiri ile Kulelere ve Destansı yaratıklara vurduğunuz hasarı artırarak görev yapma bilincinizi ve gücünüzü pekiştirir.

Dağ ejderi Katledildiğinde Sırasıyla her seviyede %10 / %20 / %30 kulelere ve destansı yaratıklara hasarınız artıyor.

Alev Ejderi

Alev Ejderi takım savaşlarında ve birebir düellolarda rakip şampiyonlara verilen hasarı artırır ve Team fightlarda Alev ejderi etkisi olan takımı üstün kılacaktır.

Alev Ejderi alan takım her seviyede sırasıyla %8 / %16 / %24 Saldırı gücü ve Yetenek Gücü artışı etkisine sahip olacak.

Bulut Ejderi

Ç;atışma dışında hareket hızınızı artırarak gerek global görevlerde gerek team fight öncesi pozisyon alırken manevra kabiliyetinizi güçlendirir.

Bulut Ejderi Katledildğinde her seviyede sırasıyla +15 / +30 / +45 Hareket hızınızı artırır.(Ç;atışmada Geçersizdir)

Okyanus Ejderi

Okyanus ejderi eksik can ve mananızda büyük bir yenileme etkisi sunuyor Bu özellik Fight öncesi dürtme ve toparlanma kabiliyetlerinizi geliştiriyor.

Okyanus ejderi katledildiğinde her seviyede sırasıyla 18sn / 12sn / 6sn de bir eksik can ve mana değerinizin %10 kada büyük bir değerini tamamlıyor.

Kadim Ejderha

Kadim ejderha da diğer ejder etkilerini artırıyor ve diğer özellikleri alttaki resimde verildi.

Diğer Tüm Oyun Haberleri ve Teknoloji Haberleri için Facebook sayfmaızı takipte kalın. Facebook Sayfamıza yan menüden erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Oyun Haberlerini ilk bizden duyduğunuzuda unutmayın 🙂 .

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“League of Legends Element Ejderhaları” üzerine 3 yorum

  1. CEREN FİLİZFİDANOĞLU dedi ki:

    konu harika olmuş

  2. EGEMEN GÜRCAN dedi ki:

    umarım haberdeki herşey doğrudur

  3. NAZMİYE İŞLİ dedi ki:

    admin böyle devam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir