Kapat

*

Rehberler 224 views 0

League of Legends Http Hatası Çözümü – RADS Error

League of Legends Http Hatası Çözümü yani RADS Error şeklinde çıkan internet bağlantısı hatası çözümünü bugün sizlerle paylaşacağız. LoL http hatası alan arkadaşların %99 ‘unun bu hatanın çözümünü aşağıdaki yolla çözeceğini düşünüyoruz. Ayrıca çözüm yolunda başarılı olamayan arkadaşların yorum kısmından bizimle http hatası ile ilgili olarak iletişime geçmeleri ve yaşadıkları durumu anlatan bir Screenshot ile bizlere bu sorunu anlatmalarını rica edeceğim böylece sizin yaşadığınız sorunlar için bir çözüm yolu bulabiliriz. Haydi bakalım League of Legends http hatası çözümü anlatımına başlayalım.

Ayrıca bu hata : could not connect to the http server lol şeklinde ve lol http hatası windows 10 şeklinde de aranmakta ve çözümü yine aynı.

LoL Http Hatası

LoL Http Hatası genelde League of Legends oyununu yüklediğiniz klasörde oluşan bir hata internetim olduğu halde http hatası alıyorum diyen arkadaşlar bu hatayı Riot Games klasörünü Local Diske yani Windows’un kurulu olduğu diske direk taşıdıklarında bu hatanın çözüleceğini görebilirler. Ayrıca bu hata Local Disk de olamsına rağmen alınıyorsa büyük bir ihtimal ile LoL’ü direk kurmak yerine bi yerden kopyalamış olabilirsiniz ve ne yazıkki kopyalanan bilgisayar veya eski işletim sistminizin Klasörde cachelenmiş bağlantı ayarları şuanki kullandığınız sistem veya bilgisayar ile uyumlu olmayabilir bu hatanın çözümü için LoL’ü bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp direk olarak kendi sitesinden indirip kurmanız gerekmektedir. Bu kurulum esnasından sonra yine çözülmeyen arkadaşlar olursa lol.launcher.admin üzerinden sağ tuş tıklayarak yönetici olarak çalıştır diyerek oyuna girmeyi denemeliler.

LoL HTTP hatası hala çözüme kavuşmadı ise daha fazla araştırma yapmamız için lütfen bu yöntemleri denedikten sonra yorum kısmından bizile iletişime geçin ve sorunuzu tanımlayın.

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir