Kapat

*

Mobil 377 views 0

Lenovo Moto M Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Moto M Özellikleri Lenovo’nun gerçekleştireceği etkinlik ile resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Bilindiği üzere Google 2011 yılında satın aldığı Motorola’yı Lenovo’ya satmıştı. Görselleri internete sızan Moto M modelinin 8 Kasım tarihinde gerçekleşeceği söylenen etkinlikle tanıtılması bekleniyor. 8 Kasım da Çin’de tanıtılması beklenen Moto M modelinin özellikleri ise şimdiden merak edilmeye başlandı. İnternete sızan resimleri de göz önüne alaırsak nasıl bir telefonla karşılaşacağımız belli olmaya başladı. Ortaya çıkan Moto M özelleri nasıl ? Birlikte inceleyelim.

Lenovo Moto M Özellikleri

Sızan resimlerle birlikte tanıtımına sayılı günler kalan Moto M modelinin özellikleri de belli olmaya başladı. 5.5 inç FULL HD LCD ekran ile karşımıza çıkacak olan telefonda 4 GB RAM yer alacak. 8 çekirdekli 2.2 GHz MediaTek Hello çipset ile gelmesi beklenen Moto M ‘de 32 GB dahili hafıza yer alacak.

Parmak izi sensörü ile gelmesi beklenen telefonun suya dayanıklı olacağı da konuşuluyor. 16 MB arka kamera ile gelecek olan modelde 8 MP ön kamera yer alacak. 3050 mAh batarya ile geleceği söylenen Moto M modeli altın ve gümüş renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak.

lenovo moto m ozellikleri

Çin pazarında piyasaya sürülmesi beklenen Moto M, Avrupa ve Türkiye pazarına ise ne zaman geleceği henüz belli değil. Fiyatı henüz belli olmasa da 300-400 Dolar arası bir fiyatla kullanıcılarla buluşacağı söyleniyor.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir