Kapat

*

Oyun Haberleri 1.883 views 3

LoL Esnek Dereceli Nedir? – Yeni Özellikler

LoL Esnek Dereceli Nedir ? 2017 yılını birçok yeni yenilik ile açmayı planlayan League of Legends bu sene radikal kararlar alacak.  Bu yenilikler, sezonu 1 ay önceden açmak, sıraya girerken istemediğiniz bir konumu engelleme şansı vermek, uğursuz korulukla beraber 3 ayrı sıralama sunmak bu yeni gelecek olan özelliklerin başında yer alıyor.

2017 Sezonunda Dereceli Kavramı ve LoL Esnek Dereceli Nedir ?

Esnek sıra 6.22 yamasıyla açılacak. 6.24 yama dönemiyle birliktede 2017 Dereceli Sezonu başlayacak. Bilindiği gibi en çok sevdiğiniz 1. ve 2. konumu seçebiliyorsunuz. Buna ek olarak sevmediğiniz konumu da devre dışı bırakma imkanı sunulması beklenmekte. Test bölgelerde denenen bu yeni özellik sıra deneyimini olumsuz olarak aşırı derecede etkilerse iptal edilecek.

2017 sezonunda dereceli kavrami

Bütün bölümlerde Normal Sıralı Seçim kaldırılmak istense de, Kuzey Amerika,Batı Avrupa ve Brezilya bölgeleri hariç bütün dünyada devre dışı kalacak. Tek başına yada takım arkadaşınla  sıraya girebilirsiniz. Lakin Şampiyonluk aşamasına tek girebilirsiniz.

Esnek Sıra ise daha planlı takım oyunlarının döndüğü yer olacak. Bu sıralamaya girebilmek için takım arkadaşları arasındaki aşama farkı bir olmak zorunda. Aynı uygulama Dereceli uğursuz kuruluk içinde geçerli olacak. Yani dereceli uğursuz kuruluk sıraları da Esnek sıra olacak. Bu sıralara da 1 2 veya 3 oyuncu beraber girebilecek.

Ek olarak bu yıl birçok ödül oyuncularla buluşacak. 2017 Sezonunda Tekli/Çiftli veya Esnek Sıra’da Altın veya üstü bir aşamaya ulaşan herkes Şanlı kostümü edinmiş olacak.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

“LoL Esnek Dereceli Nedir? – Yeni Özellikler” üzerine 3 yorum

 1. Gokay dedi ki:

  Abi merak ettigim bu esnek siralama sezon baslangicinda benim normal dereceli siralamami etkilicek mi

  1. Mahir Özdin dedi ki:

   evet dostum etkileyecek

   1. Mahir Özdin dedi ki:

    “Esnek Sıra’da yükselen oyuncular sezon sonunda eşsiz ödüller kazanacaklar. (Ayrıca çerçevelerinde de ufak güzel değişiklikler olacak.) ” şeklinde açıklamış Riot games sezon sonu rankını sanırım etkilemeyecek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir