Kapat

*

Oyun Haberleri 206 views 1

Mayıs Ayı PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu!

Mayıs ayının ücretsiz PS Plus oyunlarının listesi Sony tarafından yayınlandı.PS Plus üyesi olan kullanıcılara PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita platformlarına tam altı yeni oyun gelecek. Bu ay en çok oyunu PlayStation 4 kullanıcıları alıyor.

PlayStation 4‘e tam üç tane yeni oyun geldi.Bunlar Tropico 5, Switch Galaxy Ultra ve Table Top Racing: World Tour. PlayStation 3 ve PlayStation Vita platformlarına ise ikişer oyun geliyor.

Mayıs ayında gelecek olan oyunların güncel ücretleri ise normal denebilecek seyiyelerde.Lakin Tropico adındaki oyun 175 TL’ye satılarak bu ay gelecek olan oyunların hepsinin fiyatının normal seviyelerde olmadığının göstergesi.

Gelelim diğer oyunların ücretlerine.Switch Galaxy Ultra 33TL, Table Top Racing: World Tour 25 TL, Tropico 175 TL, Bionic Commando Rearmed 3 55 TL, LocoRoco Cocoreccho! 27 TL,God of War: Ghost of Sparta 24 TL, Switch Galaxy Ultra33TL.Tropico 5, Switch Galaxy Ultra ve Table Top Racing: World Tour oyunlarının toplam maliyeti 233 TL.Buda demek oluyor ki PlayStation 4′e gelecek olan oyunların toplam fiyatı tam 233 TL. PS 2 oyunlarınınfiyatı 82 TL ve son olarak PlayStation Vita‘ya gelecek olan oyunların toplam fiyatı ise 57 TL.

Son olarak PlayStation Plus oyuncularına gelecek olan oyunları listelersek;

PlayStation 4

Switch Galaxy Ultra

Table Top Racing: World Tour

Tropico 5

PlayStation 3

Bionic Commando Rearmed 3

Loco Roco Cocoreccho!

PlayStation Vita

God of War: Ghost of Sparta

Switch Galaxy Ultra

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Mayıs Ayı PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu!” üzerine 1 yorum

  1. mahirtaha dedi ki:

    5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir