Kapat

*

Online Oyunlar 235 views 0

Mechs vs. Minions Çıkış Tarihi ve Diğer Bilgiler

Mechs vs. Minions Çıkış Tarihi belirlendi. Birçok kullanıcı Riot Games’in tanıttığı yeni oyunu Mechs vs. Minions ‘ın çıkış tarihini merak etmekte ve Riot Games tarafından resmi internet sitesinden yapılan açıklamayı bu haberimizde bu açıklamayı sizlerin karşınıza getireceğiz. Ayrıca Mechs vs. Minions ücretli mi olacak sorusuda akıllarda soru işareti bırakmıştı bu konuyada bu makalemizde bir açıklık getirelim ve Yorumlar üzerinden de beraber tartışalım arkadaşlar.

Mechs vs. Minions çıkış tarihi olarak 13.10.2016 yani Ekim ayının 13. gününde çıkış yapacak. Mechs vs. Minions ne zaman çıkacak sorusunun cevabı böyle biline ayrıca Riot Games Mechs vs. Minions resmi sayfasında en altta SATIN ALINABİLİR ibaresi bulunuyor. Mechs vs. Minions ücreti ne kadar olacak yoksa Gittigidiyor üzerinden  5 10 tl ye alınabilecek mi?

Mechs vs. Minions

Tabi bu kadar olumlu düşünmeyip Riot Games’in bu oyunu tamamiyle ücretli yapma ihtimalide söz konusu. Mechs vs. Minions ücretli olsaydı oynarmıydınız veya sizce bu oyun tutacak mı bu konuyu yorumlardan tartışalım ayrıca Mechs vs. Minions Ön İnceleme konumuzdan da faydalanaiblirsiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir