Kapat

*

İncelemeler 197 views 0

Mechs vs. Minions Ön İnceleme

Mechs vs. Minions ön inceleme konumuza hoşgeldiniz arkadaşlar. Henüz çıkışını yapmamış ve Mechs vs. Minions çıkış tarihi adlı konumuzda çıkış tarihi belirtilmiş olan Riot Games’in yeni oyunu Mechs vs. Minions inceleme daha doğrusu ön inceleme konumuza hoşgeldiniz. Burda gerek yorumlardan sizlerle olsun gerek makale esnasında bizlerle beraber Riot Games yani League of Legends yapımcısı firmanın yeni oyunu Mechs vs. Minions’ı tanımaya çalışacağız. Öncelikle tanımından başlayıp ilerleyelim mi?

Mechs vs. Minions Nedir?

Mechs vs. Minions, Riot Games tarafından 13.10.2016 tarihinde piyasaya sürülecek bir tahta oyunudur. Yani Bilgisayar oyunu değildir. Mechs vs. Minions oyununda Riot Games daha önceki oyunu olan League of Legends karakterlerini Minyonlara karşı ortak bir savaş vererek farklı oyun modlarında kullanıcıların oynamasına imkan veren bir oyun yapmıştır. Bu oyunda minyonlara karşı popüler LoL karakterleri ile Online ortamda birlikte savaşıp karakterlerin yeteneklerini kullanabileceksiniz. Ve oyun ücretli olacak.

Mechs vs. Minions Ne Zaman Çıkacak?

Mechs vs. Minions 13 Ekim 2016 tarihinde ücretli olarak kullanıcılara satın almaları için sunulacak ki şu Mechs vs. Minions çıkış tarihi haberimizde daha çok bilgi alabilirsiniz oyunun çıkışı ve öncesi konusunda.. Şimdilik bu evreyi bir önceki makalemize bırakıp Mechs vs. Minions Ön İnceleme konumuza devam ediyorum.

Mechs vs. Minions Karakterleri

Mechs vs. Minions için karakterlerin neler olacağı konusunda henüz yeteri kadar bilgi olmasada Riot Games tarafından aşağıda vereceğim tanıtım videosunda görüntülendiği kadari ile popüler League of Legends karakterleri oyunun içerisinde olacak fakat ekleme yeni karakterler olacak mı yoksa sadece LoL karakterleri ile oynanan yeni bir oyun mu olacak bu konuyu yorumlardan sie buırakıyorum.. Beraber bi kaç fikir üretebiliriz. Ayrıca Mechs vs. Minions da baş düşmanımız Minyonlar olacak..

Mechs vs. Minions

Mechs vs. Minions

Mechs vs. Minions Görselleri

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir