Kapat

*

Mobil 326 views 0

Merakla Beklenen Nokia’nın Amiral Gemisi Sızdırıldı!

Nokia amiral gemisi sızdırıldı! Günlerdir konuşulan, merakla beklenen Android işletim sistemiyle beraber gelecek olan Nokia’nın amiral gemisinin özellikleri belli olmaya başladı. Her zaman desteklenen beğenilen firma olmayı yıllar önceki başarıları ile halen sürdüren Nokia, yeni modeli ile dikkatleri üzerine çekmeyi  başardı. Uzun bir süre sessiz olan Nokia, çok yakın zamanda sessizliğini bozacak.2017 yılı itibariyle Android işletim sistemine sahip yeni modellerini sunacak.  Nokia’nın merakla beklenen yeni amiral gemisinin özelliklerini yakından inceleyelim.

Gelmesi Beklenen Özellikler

Gelen bilgilere göre 5.2″ – 5.5″ ekran boyutu ile gelecek olan modelde, 2K çözünürlük kullanacak. Carl Zeiss lense sahip bir arka kamera ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca telefonun gücünü SnapDragon 820 işlemcisinden alacak. Metal kasa ile gelmesi beklenen telefonun (eski) Nokia gibi sağlam olup olmadığını göreceğiz. Ek olarak modelin suya dayanıklı olması beklenmekte.

nokia wmc 2017

Şubat ayında yapılacak olan MWC fuarında tanıtılması beklenen modeli merakla beklemekteyiz. Nokia bir sürpiz yapıp karşımıza 3 4 farklı modelle de çıkabilir.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir