Kapat

*

Sosyal Medya 66 views 0

Microsoft, LinkedIn Planı Ne?

İş dünyasının en önde gelen platformu olarak nitelendirilen LinkedIn‘i satın alan Microsoft, LinkedIn planı hakkında bilgileri yavaş yavaş sızdırmaya başladı. Microsoft bu alanda söz konusu platformu hem Office hem de Windows’la etkin bir biçimde kullanılabilmeye imkan verecek.

 

Microsoft, LinkedIn Planı

Firma yetkilisi Satya Nadella’nın paylaştığı bir gönderide LinkedIn ağı ve kullanıcı kimliklerinin Microsoft Office ve Outlook üzerinden erişilebilir olması, bu sayede Microsoft’un üretkenliğinin artacağı konularında bilgiler yer alıyor.

Nadella ayrıca gönderisinde CV dosyalarının Word ile hazırlanıp LinkedIn platformunda aynı anda paylaşılabileceğini de anlattı.

Geçtiğimiz günlerde kullanıcılara tanıtılan ve sunduğu binlerce kursla dikkatleri üzerine çeken çevrimiçi eğitim portalı LinkedIn Learning de tıpkı LinkedIn gibi Office 365 ve hatta Windows uygulamalarının hepsi üzerinden erişilme olanağına sahip olacak.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir