Kapat

*

Teknoloji Haberleri 131 views 0

Microsoft Surface Phone ile Şaşırtacak!

Microsoft Surface Phone ile şaşırtacak. Microsoft yeni akıllı telefonları ile oldukça iddialı. Microsoft Ceos’su Satya Nadella yeni akıllı telefonları konusunda oldukça iddialı olduklarını söyledi. “Surface Phone için inanılmaz bir telefon” açıklamasını  yapan CEO, uzun süredir içerisinde olduğumuz telefon pazarında artık iddialı olabilmek için en iyisini yapıyoruz dedi.

Surface Phone Oldukça Özel Olacak!

Nadella’nın açıklamalarından sonra Microsoft’un ne kadar da iddialı olduğunu anlamış olduk. Nokia ile yeni telefon pazarına ayak uyduramayan Microsift, artık sektörde önemli yerlere gelmeyi planlıyor. Artık trenin çoktan gittiğinin farkında olan Microsoft yapacağı telefon ile tekrardan bütün gözleri üzerine toplamaya çalışacak.

microsoft nadella ceo

Nadella bu konuda yaptığı son açıklamada ise her şeyin farkında olduklarını ne yapmaları gerektiğini bildiklerini söyledi. Nadella “Uzun süredir içinde olduğumuz cep telefonu marketinde artık lider konumda değiliz, tekrardan bunu başara bilmek için görüp görebileceğiniz en üst seviye cihazı yapıyoruz” açıklamasında bulundu. Oldukça iddialı olan bu açıklamadan sonra yeni modelleri bekleyip, göreceğiz.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir