Kapat

*

Bilgisayar - Tablet 155 views 0

Microsoft Surface Studio Tanıtıldı

Microsoft, tarafından düzenlenen etkinlik ile firmanın ilk hepsi bir arada bilgisayarı unvanını elinde tutan Microsoft Surface Studio tanıtıldı.

Apple firmasının iMac modeline rakip olması için tasarlanan Microsoft Surface Studio, ilk izlenimlere göre profesyonellere hitap etmiş gibi görünüyor.

Madem ki Microsoft Surface Studio tanıtıldı dedik gelin özelliklerine bir göz atalım.

Microsoft Surface Studio Özellikleri

Cihazın ilk olarak PixelSense olarak isimlendirilen, 28 inç büyüklüğünde, 4500 x 3000 piksel çözünürlüğünde, Adobe sRGB ve DCI-P renk destekli adeta tasarımcılara hitap eden, mükemmel bir ekranı olduğunu hatırlatalım.

İşlemci: Intel 6. Nesil Core i5 ve Core i7

RAM: 8 GB ve 16 GB

Harddisk Hafızası: 1 TB 

Microsoft Surface Studio en üst seviye versiyonunun özelliklerini incelersek; Core i7 işlemci, 2 TB hibrid disk, 32 GB RAM ve 4 GB NVIDIA GeForce GTX980M ekran kartını barındırdığını görüyoruz.

Microsoft Surface Studio Ne Kadar?

Tasarımcılara hitap eden profesyonel cihaz Microsoft Surface Studio için ön siparişle 3000 dolardan başlayan fiyatları gözden çıkarmanız gerekiyor. En üst seviye versiyon için ise 4200 dolar civarında ödeme yapacaksınız.

Aşağıda Microsoft’un Surface Studio için resmi tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir