Kapat

*

APK indir 4.568 views 1

Minecraft PE 0.15.8 APK İndir (Android)

Minecraft PE 0.15.8 APK dosyasını indir işlemini direk olarak aşağıdan başlatabilirsiniz. Ayrıca Minecraft 15.8 APK dosyası ile ilgiliğ yükleme esnasında ve sonrasında çıkacak sıkıntıları bize yorum olarak yazıp bizden destek istemeyi unutmayın Minecraft için çıkarılan bu son sürüm APK olan Minecraft 0.15.8 APK dosyasını direk olarak indir işlemini aşağıdaki linkden ücretsiz ve reklamsız şekilde tamamlayabilirsiniz. Son Sürüm olan Minecraftın bu sürümü çıktıktan sonra kullanıcılar akın akın bu sürümü indirmeye başladılar bile!

Minecraft 15.8 APK

MCPE 15.8 APK dosyası ve devamınde gelecek olan güncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz sitemizi takipde kalmak için mobil bildirimleri aktif etmenizi öneririz böylecek en son çıkan APK haberlerinden ve tüm yeni teknoloji haberleri telefonunuza gelecek. Minecraft oyuncuları da sizin için hazırlayacağımız özel modlar ve diğer haberleri bu şekilde alabilirsiniz. Ayrıca hergün güncellenen ve neredeyse her ay yeni güncellemeleri gelen Pocket Edition APK dosyalarını sitemizden takipte kalabilirsiniz. Minecraft 15.8 APK aslında gerçek olan ve kullanılabilir en güncel sürümdür daha önce çıkan asılsın 15.9 haberleri yalandır.

MCPE 15.8 APK Ekran Görüntüleri

 

Minecraft 15.8 APK

Minecraft PE 0.15.8 APK İndir

Minecraft için 15.8 APK dosyasını indirmeden önce şunu bilmenizi isteriz ki Minecraft ve bu sürümü olan 0.15.8 APK dosyasında herhangi bir çıkacak sorunda bize yorumdan bildirmeniz yeterlidir. Gerek indir işlemi esnasında gerekse diğer yükleme oynama esnasında TeknoCops ekibini bildirirseniz sizin için hemen destek sağlayacağız. Son sürümde olan Minecraft 15.8 apk dosyasında henüz bir bug yada sorun bildirilmedi ama siz bir sorun yaşarsanız bildirin düzeltelim.

Minecraft 0.15.8 APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Minecraft PE 0.15.8 APK İndir (Android)” üzerine 1 yorum

  1. Tuğrul Tan dedi ki:

    Çok güzel çok beyendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir