Kapat

*

APK indir 2.907 views 0

Minecraft PE 1.0.0 APK İndir (Android)

Minecraft PE 1.0.0 APK sürümünü indir işlemini tamamlayarak Minecraft PE içi çıkmıs en son sürüm minecraft APK dosyasını indirmiş olacaksınız. 1.0.0 Minecraft APK dosyasını aynı zamanda geöiş tüm versiyonları ile birlikte Minecraft APK indir sayfasında bulabilirsiniz. Bu sayfadan en güncel Minecraft sürümünü takip edebilir istediğiniz sürümü indirebilirsiniz. Minecraft 1.0.0 APK dosyasını hemen indir işlemini başlatmak için aşağıdan indir butonuna basmanız gerekiyor.

Minecraft 1.0.0 APK

Minecraft 1.0.0 APK sürümü şuan için Alpha test sürecinde olan en güncel APK sürümüdür. Minecraft severlerin Android telefonlarında oynayabileceği MCPE 1.0.0 APK dosyasını hemen indir işlemini aşağıdan indir butonuna basarak yapabilirsiniz. Ayrıca Minecraft 1.0.0 APK sürümü hakkında daha fazla bilgi ve detay için alt paragraftan faydalanabilirsiniz. Minecraft 1.0.0 APK sürümü için sorun ve sorularınızı bize yorum kısmından yollarsanız size hemen yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

MCPE 1.0.0 APK

MCPE 1.0.0 APK sürümlü Minecraft Pocket Edition APK dosyasının her android sürümü içinde uyumlu olmadığına dikkat ediniz. Bazı telefonlarda ve Android sürümlerinde çalışmayabilir çalışmayan modelleri arkadaşlarımız denedikten sonra yorum kısmından şu telefonda çalışmıyor şeklinde yazarlarsa ilgilenmeye ve o telefon için düzeltmeye çalışacağım arkadaşlar. Telefonunuzda MCPE 1.0.0 APK android dosyasının çalışmasını istiyorsanız sıkıntılı modelleri yorum olarak bırakınız.

Minecraft 1.0 APK İndir

Minecraft PE 1.0.0 APK

Minecraft PE 1.0.0 APK İndir

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir