Kapat

*

Oyun Haberleri 188 views 0

Minecraft, Yakında Oculus Rift İle Oynanabilecek!

Mojang’ın Minecraft Windows 10 Edition Beta sürümünün lansmanını yapalı tam 1 yıl geçmesine rağmen bu yeni ve harika sürümle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu süre zarfında Mojang Minecraft Windows 10 Edition da bulunan 12 bin fazladan kodu temizleyerek yüksek performans artışı sağlamayı başardı bunun yanı sıra 6000e yakın hata ve düzenleme gelen Windows 10 Edition Beta 15 kere günceleme aldı.

Şimdi ise Microsoft’un Windows 10 Edition Beta sürümlü Minecraft için yeni planları var. Birkaç hafta içerisinde Oculus Rift ile Minecraft oynanabilecek. “Oculus Rift ile bambaşka ve eşsiz bir Minecraft deneyimine hazır olun” şeklinde duyuruda bulunan Riftin Sahibi bu gelişmenin harika olacağının üzerinde durdu.

Ayrıca bu Eşsiz VR minecraft deneyimi ile Mojang ve Blackworks ekibinin de katılımı ile indirilebilir eşsiz bir Roller Coaster dünyası da inşa ediyorlar.

 

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir