Kapat

*

Mobil 150 views 0

Moto G5 Plus Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı!

Moto G5 Plus özellikleri ve görselleri sızdırıldı. Lenovo’dan Motorola adı altında yeni modeller gelmeye devam ediyor. Son olarak Lenovo Moto G5 Plus adını verdiği cihazı tanıtmaya hazırlanıyor. Şimdilik sadece OLX aracalığıyla satın alınabilecek olan Moto G5 Plus ‘in özellikleri ve görselleri sızdırıldı. OLX nedir? Craigslist’e ABD dışındaki bir alternatif olarak görülen tanınmış bir çevrimiçi satın alma platformudur. diyerek kısa da olsa bilgi verelim. Peki Moto G5 Plus özellikleri nedir? Detaylar haberimizde..

Moto G5 Plus Özellikleri

5.5” 1080p ekranla gelecek olan Moto G5 Plus gücünü sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 625‘den alacak. 4 GB RAM ve 32 GB Dahilli Hafıza ile gelecek olan modelde 13 MP arka ve 5 MP ön kamera yer alacak.

Android 7 Nougat işletim sistemi ile gelecek olan modelde 3080 mAh batarya kapasite bulunacak. Modelde parmak izi tarayıcısı da yer alacak.

Moto G5 Plus Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Moto G5 Plus’ın fiyatı konusunda resmi bir rakam olmasa da Moto G5 Plus fiyatı 387 Dolar olması beklenmekte. Moto G5 Plus Çıkış tarihi olarak ise Mart ayı işaret edilmektedir.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir