Kapat

*

Oyun Haberleri 167 views 0

Mount & Blade 2 Steam ’de Göründü

Mount & Blade 2 Steam ’de Göründü. Mount & Blade 2 sistem gereksinimleri belli oldu. Bir çok oyun severin merakla beklediği Mount & Blade 2 geliştirici firmanın yaptığı duyuru üzerine dün stream’da görüldü. Oyunun çıkış tarihi , sistem gereksinimleri ve daha fazlası haberimizde.

Türk oyun geliştirici TaleWords tarafından geliştirilen Mount & Blade serisinin 2. serisi dün Stream da görüldü. Mount & Blade ilk olarak bilindiği üzere 2008 yılının Eylül ayında karşımıza çıkmıştı. Oyuncu yeteneğinin ön planda olduğu oyun oyun severler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Özellikle Orta Çağ teması büyük beğeni kazanmıştı. Mount & Blade serisinin sitili de ayrıca beğenilmişti. Tam olarak aksiyon oyunu diyemeyeceğimiz bu oyun, Orta Çağ dövüş simülasyonu ve RPG türlerini bir araya getiren özel bir oyun. Mount & Blade’in  önceki sürümü ” Gelmiş geçmiş en iyi 50 yapım ” listesine girmişti.

 Mount & Blade 2 Stream ‘de Görüldü

Mount & Blade II: Bannerlord Stream’de görülmesiyle büyük yankı uyandırdı.Üzerinden onca geçen süreye rağmen oyun büyük bir merakla beklenmeye başlandı.Yapımcılar tarafından Stream’a eklenen oyun ilk kez bir platformda görüldü. Ayrıca oyun severlerle  Mount & Blade II: Bannerlord Sistem gereksinimleri de paylaşıldı. Yapımın oyunu tam olarak ne zaman çıkaracağı , fiyatının ne olacağı ve hangi platformlar da oynanabileceği henüz belli değil. Merakla bu haberleri de beklerken Stream’da oyunun gözükmesi oyunun yakın zamanda oyun severlerle buluşacağının kanıtı gibi.  Mount & Blade II: Bannerlord minimum sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300
  • Bellek: 4 GB RAM -Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
  • İlave Not: Bu gereksinimler, yapımın son halinde değişikliğe uğrayabilir.

 

Ayrıca geliştirici firma tarafından 17 Ağustos da yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir