Kapat

*

Mobil Oyunlar 94 views 0

Ninja Spinki Challenges!! Flappy Bird’ün Yaratıcısından!

Ninja Spinki Challenges!! isimli oyununu çıkarak ünlenmiş oyun yapımcısı Dong Nguyen bu kezde Ninja Spinki Challenges isimli bir android oyunu ile karşımızda! Ninja Spinki Challenges çıktığı andan itibaren kullanıcılar tarafından çıktığı andan itibaren sesleri ve tarzı ile çok beğenilen oyun Flappy Bird kadar prim yapar ve gündemde kalırmı bilinmez ama şimdiden 800+ indirmeye çıktı. Bizde TeknoCops olarak APK dosyasını sizlerle paylaştık. Ninja Spinki Challenges APK dosyasını indirmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ninja Spinki Challenges Oyunu içerisinden aldığımız görselleri ve oyun içi resimleri aşağıdan görebilirsiniz. Ayrıca Ninja Spinki Challenges için çektiğimiz tanıtım ve oynayış videosunu da yakında YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Bu harika oyunu hemen indirmek için Google Play uygulamanıza girip Ninja Spinki Challenges yazmanız yeterli olacaktır yada sitemizin arama kısmına aynı şekilde yazarak aradığınızda APK dosyası çıkacaktır indirip oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir