Kapat

*

Oyun Haberleri 186 views 0

No Man’s Sky, PC İçin Biraz Gecikecek

No Man’s Sky’ın çıkışına az bir süre gelen aksaklık habeleri ve bazı iyi haberler de artış gösterdi. PC oyun severlerinin No Man’s Sky’ı bekleyenleri için üzücü bir haber geldi. No Man’s Sky PC oyununun çıkışında bir miktar gecikme olacak bu aksaklık belirlenen tarih olan Ağustos ayını aşacakmı bilinmiyor. Şuan hala oyunun Steam üzerinde Ön-Sipariş ile satıldığını varsayarsak bu gecikme ile insanları sinirlendirebileceklerini ve ön sipariş oranında azalma olacağını bilecekleri için bu gecikmenin uzun süreli olması beklenmiyor zira No Man’s Sky almak isteyen oyuncular Steam üzerinden çoktan 150TL lik ön siparişi verdiler bile..

Oyunun beklenileni karşılaması açısından da bu gecikmeler bir yönde iyi firma PC oyuncularının performans yada oyun zevkını etkileyeceğini düşündüğü önemli bir sorun keşfetmiş olmalılar ki daha kaliteli bir giriş yapmak adına bu gecikmeyi göze almış olmalılar.

Normalde çıkışını Amerikada 9 Ağustos 2016 tarihinde Avrupada ise 10 Ağustos 2016  tarihinde çıkış yapacak oyunun normalde PC ve Playstation için aynı anda çıkması bekleniyordu ama yayımlayıcı firma 10 Ağustos tarihinden 12 Ağustos tarihine bir erteleme yaptı.

Oyun Haberleri ve Teknoloji Haberleri

TeknoCops.com

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir