Kapat

*

Mobil 169 views 0

Nokia E1 Özellikleri Sızdırıldı!

Nokia’nın geri dönüş telefonlarından biri olacak olan ve bu yıl içerisinde gelmesi beklenen Nokia E1 Özellikleri sızdırıldı. 6 – 7 farklı modelle piyasaya yeniden dönmesi beklenen Nokia’ın yeni modelleri de belli olmaya başladı. Nokia D1C ‘den sonra Nokia E1 Özellikleri de sızdırıldı.  27 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Berselona yapılacak olan etkinlikte tanıtılması beklenen yeni modellerin sızıntıları da gelmeye başladı. Nokia E1 ‘in fiyat performas telefonu olması bekleniyor. Orta segmente hitap edecek olan modelin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Nokia E1 Özellikleri

Sızdırılan bilgilere göre Nokia E1 gücünü Snapdragon 425′den alacak. Bu işlemciye entegre Adreno 308 grafik işlemci ile gelecek olan modelde 2 GB RAM bulunacak. 16 GB Depolama Alanı ile gelecek olan modelin 5.2” yada 5.3 ” büyüklüğünde olması bekleniyor.

13 MP arka kamera ile gelen modelde 5 MP ön kamera bulunacak.

Nokia E1 Fiyatı

Bu yıl 7 farklı modelle gelmesi beklenen Nokia’nın MWC 2017 kapsamında Barselona’da modellerini tanıtması beklenmekte. Şuan için Nokia E1 fiyatı bilinmese de, fiyatının Nokia D1C den daha az olacağı bilinmekte. Orta segmente hitap edecek olan modelin 150 Dolar civarında bir fiyat ile gelmesi beklenmektedir.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir