Kapat

*

Rehberler 274 views 0

Nvidia Geforce Experience Nedir? Nasıl Yüklenir?

Nvidia Geforce Experience, Nvidia firması tarafından Nvidia ekran kartlarının kolay yönetilmesi için oluşturulmuş bir yönetim programıdır. Nvidia Geforce Experience ile driver güncellemesi, oyunlar için otomatik olarak optimum özelliklerin ayarlanması, Shadowplay ile oyunların kaydedilmesi veya canlı yayın gibi birçok işinizi kolaylaştıracak şeyleri yapabilirsiniz. Nvidia Geforce Experience hakkında daha fazla bilgi almak ve indirme – kurulum rehberi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nvidia Geforce Experience

 

Nvidia Geforce Experience İndirme ve Kurulum

Bu Linke tıklayarak GeFor Experience’yi indirebilirsiniz öncelikle. GeForce Experience İndir. Ayrıca indirme işleminden sonra kurulum evresinde de basit birşekilde önerilen ayarları seçerek devam edip kurulum işlemini tamamlayın. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra Geforce Experience uygulamasını açın. Karşınıza aşşağıdaki gibi bir ekran çıkacak bundan sonrasını adım adım yönergeleri takip ederek GeForce Experience ile nasıl oyunlarımızı optimum ayarda optimize edeceğimizi görmek için Oyunlar sekmesine gelerek aşşağıdaki kutucukla oyun yüklediğimiz klasörleri seçip tarama işlemi yaptırın ardından tümünü optimize et ‘e tıklayın ve bu kadar.

 

 

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir