Kapat

*

Online Oyunlar 1.692 views 0

Overwatch Kasma Sorunu Çözümü

İnternette bir çok kullanıcının over watch neden kasıyor ve kasma sorununu nasıl düzeltirim diye araştırdığını görüdük ve ne yazıkki kulanıcılar bununla iligli herhangi bir çözüme ulaşamıyorlar çünkü türkçe hiçbir kaynak yok ve yabancı dilde kaynaklarda çok kısıtlı ve ingilizce değil..

Ayrıca OBS Overwatch Kasma sorunu içinde bu sayfaya tıklayın.

Bizde sizler için Overwatch kasıyor sorunu çözmek için birkaç yöntemden bahsedeceğiz

Ayrıca Bu Makale Sorununuzu Çözmesse Kesinlikle : Oyun Hızlandırma Rehbermize Bakın bu yazıya tıklayarak

Overwatch Açık betası başladı haberi

1- Overwatch ayarlarından görüntü ayarlarnda tüm özellikleri Low a getirin. Ayrıca anti Aliasing ve Motion Blurun kapalı olduğundan emin olun. Sync Every Frame inde kapalı konumda olması gerekiyor..

Overwatch kasıyor

2-Razer Game Booster isimli Razer oyunbu bilgisayarları üreten ünlü firmanın oyun hızlandırıcı programını indirin bu program oyuna giriş esnasında tüm gereksiz servisleri ve GPU kullanan uygulamaları kapatarak gözle görülür ve hissidilir bir performans artışı sağlıyor Özelikle Overwatch kasma sorunu yaşayanların bir çoğu eski ekran kartlarına sahip bu durumda bu progrmaı kesinlikle öneriyoruz..

İşte Razer Game Boosterın indirme linki :http://www.razerzone.com/cortex/boost Bu sayfadan Downlaod butonuna basarak indirip kruunuz ardından oyun ekle + butonuna basarak Overwatchın Launcherını ekelyınız. Ardından starta basarak launcherı burdan başlatınız işte overwatch kasıyor sorununuz düzeldi..

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir