Kapat

*

Oyun İncelemeleri 225 views 0

Oyun Performansını Artırma (FPS) – Game Booster

Oyun performansını artırmak mı istiyorsunuz? İstediğiniz performanslara ulaşamadınız mı? Yapmanız gereken şey Bilgisayarınızı yükseltmek değil, Game Booster ile hızınızı artırmakla olsun. Çeşitli optimizasyonlarla daha fazla FPS almanızı sağlayacak olan uygulama ile tanışmak istermisiniz ? Bilgisayarınızı yükseltmeden oyunlardan daha iyi performans almak istiyorsanız Game Booster tam size göre. Game Booster özellikleri, Game Booster ile neler yapabilirsiniz detaylar haberimizde.

Oyun Performansını Artırma

Oyun Performansını Artırmak istiyorsanız Game Booster tam size göre. Razer Game Booster, sistem kaynaklarınızı optimize ederek oyunlardan daha fazla performans almanıza yardımcı oluyor. Böyle bilgisayarınız ne olursa olsun iyi FPS almanıza yardımcı oluyor. Game Booster bunun için Ram’i temizliyor ve arka plan işlemlerini duraklatıyor.

Oyun oynarken iyi performans almanız için çalışan Game Booster ayrıca size oyunu oynarken video ve screenshot alma imkanı sağlıyor. Oyun optimizasyonu yapmak oldukça basit. Bu işi ister tek tıkla halledin ister keyfi değişiklikler yapın. Game Booster le Save Game Manager işlevine eklenen Microsoft OneDrive desteği de bulunmakta. Aşağıdaki linkten Game Booster’a ulaşabilir ve indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Razer Game Booster İndir

Razer Game Booster indir

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir