Kapat

*

Sosyal Medya 293 views 0

Oyunda Birinci Olana İnek Hediye!

Şaka değil, yanlış okumadınız.Bir oyun firması, oyununda birinci olanlara inek hediye ediyor!

“Akıllı bir telefon oyunundaki birincilikte neler hediye edilebilir ?” sorusuna en ilginç cevap Tunuslu bir firmadan geldi.Bagra isimli oyunda en yüksek skora ulaşan bir çifte gerçek bir inek hediye etti.

Bagra Arapça’da “inek” anlamına gelmekte.Bagra oyununu kısaca anlatmak gerekirse diğer oyuncuların hayvanlarını UFO ışınları ile kaçırmamız, kendi sürümüzü rakip oyunculardan korumaya çalışmamız gerekiyor.

Oyunda Birinci Olana İnek Hediye

Tuniscope‘un söylediğine göre Tunus tabanlı Digital Mania geliştiricileri, en yüksek skoru yapan kişiye ödül olarak, Pamela adında bir inek verdiler.Şunu da belirtelim, Pamela şanslı bir hayvan.Birinci olan kişi Pamela‘nın eti yerine sütünden faydalanmak istiyor.

Bu kampanya, kısa zaman içinde Dünya‘nın her yerinden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Durum böyle oluncada Digital Mania, yaptığı duyuru ile bir sonraki yüksek puan için de Brigitte adlı bir başka ineği sunacağını söyledi.

Bagra adında ki bu oyunu bide biz deneyelim.Belli mi olur ,bir bakarsın birinci oluruz ve yeni ineğin sahibi biz oluruz…

Hediyesi gerçek bir inek olan oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirisiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir