Kapat

*

Online Oyunlar 655 views 0

Paragon Nedir? Nasıl Bir Oyundur?

Paragon, Epic Games adlı firmanın geliştirmekte olduğu ücretsiz 3rd çevrim içi MOBA oyunudur. Bir nevi Dota ve League of Legends tarzı olmasına rağmen, oyunda bakış açısı sadece bir akraktere odaklı ve geriden bir kamera ile gösterilmektedir. Firmanın direkt tanımına göre “Paragon, sizin stratjik yönünüzü test edecek ve stratejik kararlar almanızı sağlayacak aşırı aksiyonlu MOBA oyunudur.” Paragon’un çıkış tarihi ise 16 Ağustos 2016 olarak belirtilmiştir. ayrıca 16 Ağustos sürecine kadar şuan mevcut kapalı beta sürümü test aşamasında testerlar tarafınca oynanmaktadır.  Paragon hakkında daha fazla bilgiyi bu makalede bulabilirsiniz.

 

Paragon

 

Yukardaki resimde görebileceğiniz gibi oyun şuanda Erken erişimde beta sürecinde. Normalde ücretsiz olan oyun sadece erken erişim imkanı için satılıyor. Oyun 16 Ağustos tarihinde herkesce ücretsiz olarak oynanabilir olacak.  Paragon son zamanlarda adından çokca bahsettirmeyide başarmış ve Duyuru videoları milyonlar tarafınca izlenmiştir. Peki biraz inceleyelim nasıl bir oyundur bu Paragon.

Paragon Ön İncelemesi

Paragon Heroları şuanda mevcut olarak sadece aşşağıdaki resimdeki kadar olsada aynı diğer MOBA oyunları gibi her geçen gün yeni bir Hero ile tanışacağız. Aşşağıdaki resimde oyunun şuanki mevcut tüm heroları gösterilmiştir.

 

Paragon Herolar

 

Hemen Aşşağıda ise Paragon’un duyuru videosunu ve tanıtım videosunu bulabilirsiniz.

 

Burda da Erken erişim videosunu bulabilirsiniz.

 

Burda ise Early Access den alınmış bir Paragon GamePlay videosu bulabilirsiniz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir