Kapat

*

Editörün Seçtikleri 473 views 0

Playstation Plus Ağustos 2016 Ücretsiz Oyunları

Playstation Plus Ağustos 2016 ücretsiz oyunlar listesi belli oldu. Bu ay PS plus üyelerini bekleyen ücretsiz oyunların listesini hemen aşşağıda verdik. Bu ayda Sony’nin PS plus üyelerini memnun edemediği düşünülüyor ve Yakuza 5 hariç neredeyse oynanabilir güzel bir oyun bulunmamakta. PS Plus ağustos 2016 ücretsiz oyunları aşşağıda!

PS Plus Ağustos 2016 Ücretsiz Oyunlar

  • Tricky Towers, PS4
  • Rebel Galaxy, PS4
  • Yakuza 5, PS3
  • Retro/Grade, PS3
  • Patapon 3, PS Vita
  • Ultratron, PS Vita, PS3, PS4

Playstation Plus üyelerinin genel anlamda Ağustos 2016 ücretsiz oyun listesinden memnun kalmayacağı düşünülüyor ve Sony’nin artık PS plus üyelerini gerçekten rahatsız ettiğini ve üye kaybedebileceğini düşünüyoruz.

 

Playstation Plus Ağustos 2016 Ücretiz Oyunlar Tanıtım Videosu

 

PLAYSTATİON PLUS NEDİR?

Playstation Plus Ücretsiz oyun listesi sayesinde kullanıcılar her ay ücretli üyelik ile Origin Access gibi oyunları ücretsiz olarak deneme imkanı buıluyorlar. Yeni çıkan oyunlarında sık sık listeye alındığı Playstation Plus da kullanıcılar o ay boyunca ücretsiz oyun listesinde kalan oyunları deneme fırsatı ve 1 ay oynama fırsatı buluyorlar. Böylecek aylık cüzzi bir miktara tam sürüm satın almak yerine 1 ay boyunca yeni çıkan oyunları oynuyorlar severlerse tam sürümü satın alıyorlar. Satın alma işleminden sonrada Playtstaion Plus da yaptığınız ilerlemeler satın aldığınız tam sürüme aynen kaldığı yerden devam ediyor. O ay içerisinde ücretsiz olan her oyunu 1 ay oynayabiliyorunuz ücretsiz oyunlar listesinden kaldırıldıktan sonra tekrar oynayamıyorlar, oynak için tam sürüm satın almak zorundalar. ,

Ayrıca Sony ‘nin verdiği bilgilere göre Playstation Plus üye sayısı dünya genelinde 20.9 Milyona ulaşmıştır. Ülkemizdede geniş bir oyuncu kitlesi Plus üyesidir. Plusu EA’nın daha önceden başlattığı Origin Access akımına benzetebiliriz. Lakin o bu kadar başarılı olamamıştı.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir