Kapat

*

Oyun Haberleri 260 views 0

Playstation Plus, Temmuz Ayı Ücretsiz Oyunlar

Playstation Plus, oyunların genellikle ücretsiz denenmesini kapsayan bir seris ayrıca bu ay bir adet erken erişim imkanı ilede kullanı8cılarına Süpriz yapıyor. İşte Playstation Plus Temmuz ayı ücretsiz oyunları haberimize bir göz atalım..

Sony Temmuz 2016 ayında Playstation Plus üyelerinin hangi oyunları ücretsiz olarak alabileceği konusunda duyurusunu yayımladı. Bu ay içerisinde Sony birde sürpriz ekledi ve Paragon adlı oyun için erken erişim imkanını Plus üyelerine tanıdı. Bakalım Plus 2016 Temmuz Ücretsiz listesinde neler var?

Temmuz 2016 Playstation Plus Ücretsiz Oyun Listesi

  • Saints Row: Gat out of Hell, PS4
  • Furi, PS4
  • Call of Juarez: Bound in Blood, PS3
  • Fat Princess, PS3
  • Oreshika: Tainted Bloodlines, PS Vita
  • Prince of Persia: Revelation, PS Vita

Ayrıca Bu listeye ek olarak Playstation 4 Sahiplerine ücretsiz olarak Paragon, Efsanevi Multiplayer MOBA oyununa erken erişim imkanı kazanacaklar.

Lakin Paragon’un çıkışından sonra zaten ücretsiz olacağı da bilinen bilgiler arasından sadece Playstation P. Üyeleri erken erişim imkanına kavuşacak.

Playstation Plus Temmuz Ayı Ücretsiz Oyun Tanıtım Videosu

 

Playstation Plus Nedir?

Playstation Plus Ücretsiz oyun listesi sayesinde kullanıcılar her ay ücretli üyelik ile Origin Access gibi oyunları ücretsiz olarak deneme imkanı buıluyorlar. Yeni çıkan oyunlarında sık sık listeye alındığı Playstation Plus da kullanıcılar o ay boyunca ücretsiz oyun listesinde kalan oyunları deneme fırsatı ve 1 ay oynama fırsatı buluyorlar. Böylecek aylık cüzzi bir miktara tam sürüm satın almak yerine 1 ay boyunca yeni çıkan oyunları oynuyorlar severlerse tam sürümü satın alıyorlar. Satın alma işleminden sonrada Playtstaion Plus da yaptığınız ilerlemeler satın aldığınız tam sürüme aynen kaldığı yerden devam ediyor. O ay içerisinde ücretsiz olan her oyunu 1 ay oynayabiliyorunuz ücretsiz oyunlar listesinden kaldırıldıktan sonra tekrar oynayamıyorlar, oynak için tam sürüm satın almak zorundalar. ,

Ayrıca Sony ‘nin verdiği bilgilere göre Playstation Plus üye sayısı dünya genelinde 20.9 Milyona ulaşmıştır. Ülkemizdede geniş bir oyuncu kitlesi Plus üyesidir. Plusu EA’nın daha önceden başlattığı Origin Access akımına benzetebiliriz. Lakin o bu kadar başarılı olamamıştı.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir