Kapat

*

Giyilebilir 149 views 0

PlayStation VR Fiyatı Belli Oldu!

Sony’nin PlayStation oyunlarında kullanmak için geliştirdiği merakla beklenen PlayStation VR fiyatı belli oldu. Özellikle oyun severlerin merakla beklediği PlayStation VR Türkiye Fiyatı belli oldu.  24 Ocak’ta Türkiye genelinde satışa çıkacak olan PlayStation VR oyun deneyiminize farklı bir boyut katacak.  5,7 inç bir OLED ekranla gelecek olan PlayStation  VR 1920×1080 çözünürlük ve 100 derecelik bir görüş açısı ile gelecek.  PlayStation  VR de HDMI ve USB bağlantıları da göze çarpmakta.

Sanal gerçeklik kapsamında üretilen PlayStation  VR ile oyun oynarken 360 derecelik oyun ortamına sahip olacaksınız. PlayStation VR saniye oynattığı kare sayısı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Saniyede 120 kare ile rahatlıkla oyun ortamına uyum sağlayabileceksiniz. Özel bir 3D ses teknolojisinden yararlanan PlayStation VR gelen sesin yönünü ve mesafesini anlayabileceğiniz 3D ses özelliklerine sahip olacak. Oyunlar da arkadaşlarınızla sohbet edebilmeniz için bir adet mikrofon bulunmakta.

PlayStation VR ile hangi oyunları oynayabiliriz ? derseniz Batman Arkham ‘ı önerebiliriz.

PlayStation VR Fiyatı

24 Ocak’ta resmi olarak çıkacak olan PlayStation VR fiyatı da belli oldu. PlayStation VR Fiyatı 1,699 TL olacak. Ek olarak PlayStation VR ile PlayStation Pro’nun fiyatıda aynı oldu. PlayStation VR ve PlayStation  Pro’yu aynı anda alıp kullanmak isteyenlerin 3700 gibi bir rakamı gözden çıkartması gerekecek.

Mustafa Genç {Mustafa Genç}

Teknoloji ve Siyaset meraklısı. En büyük aşkı mause olan sıradan bir mühendis...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir