Kapat

*

Giyilebilir 210 views 0

Playstation VR Nedir? Çıkış Tarihi Nezaman

Playstation VR, Sony ve Taco Bell firmalarının partnerliğinde üretilen Playstation odaklı Sanal Gerçeklik (VR) ürünüdür. Ürün Sony tarafından Taco Bell ile anlaşılarak üretilmeye başlanmıştır. Ana hedef Playstation oyunları ile sanal gerçeklik teknolojsinin buluşarak eşsiz oyun keyfi yaşanması bulunmaktadır. Çıkış Tarihi aşağıdaki bilgilerde mevcuttur.

Merhaba TeknoCops okurları bugün Playstation VR çıkış tarihi üzerinde gerçekleşen değişimler ve yeni çıkış tarihi hakkında bir haber aldık. Yeni markasal partnerlikleri ile büyük ses duyuran Taco Bell ve Sony Ekim ayının ortasında Playstation VR dağıtımı başlıyor.

Playstation VR Çıkış tarihi

Yukardaki görselde gördüğünüz ve aşağıda gördüğünüz ekipmanlar ile birlikte olarak gelecek olan Playstation VR, Taco Bellin Online mağazasında Taco Bell’s Big Box a 5$ ile kayıt olan şanslı kişilerede ücretsiz hediye edilecek.

Playstation VR resmi çıkış tarihi şuan için Ekim 13 olarak belirlenmiş durumda ve herhangi bir gecikme söz konusu değil. Playstation VR çıkış tarihi üzerinde bir değişiklik olması durumunda sizi TeknoCops ekibi olarak bilgilendireceğiz.

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir