Kapat

*

Teknoloji Haberleri 140 views 0

Playstation’dan Edebi Kampanya

Playstation’dan Edebi Kampanya “Şair Olacak Gamer”. PlayStation Türkiye sayfasının başlattığı uygulama sanat sever oyunculara yönelik. Uygulamanın ödülü de gayet etkileyici.

Playstation Türkiye, sosyal medya hesaplarından dijital bir uygulama başlattıklarını açıkladı. “Şair Olacak Gamer” adlı kampanya kapsamında Sony şair ruhlu oyuncuları teşvik ederek onlara ödüller verecek. Konsept olarak PlayStation’dan ilham alınarak yazılan şiirler değerlendirilip oyunculara her hafta 20 Adet 3 Aylık PS Plus aboneliği ve jüri tarafından seçilen bir şiirin sahibine de PlayStation 4 Pro hediye edilecek.

Şair Olacak Gamer Ne Kadar Sürecek?

“Şair Olacak Gamer” kampanyası, 2 Aralık’ta başladı ve 30 Aralık gününün sonuna kadar devam edecek. Katılım ücretsiz olmakla beraber kampanya süresinde tüm bilgilere kampanyaya özel açılan web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Buraya tıklayarak sayfayı ziyaret edebilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Furkan Kadir SAZAN {Furkan Kadir SAZAN}

- Bilgisayar Mühendisi - Nam-ı Değer "FKS" - TeknoCops Genel Yayın Yönetmeni - Merdiven Gazetesi Teknoloji ve Sosyal Genel Yayın Yönetmeni - Tasarım ve Grafik Uzmanı - Olduğu Kadar Olmadığı Kader

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir