Kapat

*

Mobil Oyunlar 430 views 1

Pokemon Go APK indir

Pokemon Go APK indir mesini burdan yapabilirsiniz. Android ve Iphone için Pokemon Go indirebilirsiniz. Pokemon Go isimli oyunun çıkışının ardından, gerek sosyal medyada fenomenlerin yaptıkları viral reklamlar ile olsun gerekde oyunun oynayış tarzı yüzünden yaşanan ilginç olaylardan ötürü olsun oyun gerçek bir ilgi toplamayı başardı. Bizde sizin için Pokemon go indirme linklerini hazırladık. Oyunun APK dosyasını paylaşmamızın sebebi ise Pokemon Go‘nun henüz Türkiye için hizmete sunulmamış olmasından kaynaklanıyor. Markete girdiğinizde “Bu öğe ülkenizde kullanılamıyor” uyarısı alıyorsanız Pokemon Go indirmek için doğru yere geldiniz demektir.

Pokemon Go

Ayrıca sizin için Pokemon Go inceleme konusu da hazırladık. Pokemon Go nedir? nasıl bir oyundur? nasıl oynanır? rehberimizde de bütün bu bilgileri bulabileceksiniz.

Pokemon Go APK İndir

Pokemon Go Apk android dosyasını indirerek kurulumu tamamlamanızın ardından hemen oyuna girebileceksiniz. Lakin Iphone kullanıcılarından sadece JailBreakli olanlar oyunu oynayabilecektir.

Pokemon Go APK Android İçin İndir

Pokemon Go Ios İphone için İndir

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Pokemon Go APK indir” üzerine 1 yorum

  1. apk indir dedi ki:

    İncelemeniz çok güzel , farklı yazılarınıza da baktım gerçekten güzel bir bloğunuz var bende daha yeni açtığım indirking adlı siteme beklerim başarılar 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir