Kapat

*

Mobil Oyunlar 331 views 1

Pokemon Go APK Virüsü!

Pokemon Go Apk  indir isimleri ile internette Türk Android kullanıcılarını cezbeden linklerden bazılarından indirilen APK dosyalarında virüs çıktı!. Türk kullanıcılarının APK dosyasını indirirken dikkatli olmalarını öneriyoruz Pokemon Go türkiyede oynanamıyor olamsı sebebi ile android kullanıcılarının bir çoğu APk dosyasını internetten indir işlemi yapmışlardı. Lakin içlerinde bulunan ve botnet rat olarak isimlendirdiğimiz bir zombie ağına dahil olaiblirsiniz.  Bu Pokemon Go virüs tehlikesinden korunma yöntemini aşşağıdaki başlıkta hızlı bir biçimde anlattık sizde pokemon go apksı indiren arkadaşlarınıza bu başlığın linkini seri bir biçimde gönderirseniz onları tehlikeden koruyabilirsiniz.

Pokemon Go APK Virüsünden Kurtulma

Pokemon Go APK larını indirirken güvendiğiniz kaynaklardan indirin. Bizim sitemizde yayımlanmış olan Pokemon Go APK indir makalesinde bulunan sağlam linkten indirebilirsiniz. Direkt olarak tıklayın indirme adresini girin ve Download butonuna bastıktan sonra APK dosyanız inecektir. Pokemon Go için daha önce APK indir işlemi uygulayan kişilerinde mümkün mertebe eski APK dosyasını silip güvenli kaynaktan indirmeleri rica olur. Yaşadığınız Pokemon Go ilerlemeleri kesinikle silinmeyecektir Google Account ile kayıt altına alındığı için.

 

Aşşağıdaki linkten de Pokemon Go orjinal temiz APK dosyasını tek tıkla indire bilirsiniz.

Pokemon Go APK Android İndir

Türkiyenin teknoloji ve oyun haberleri sitesi TeknoCops bildirdi.

 

 

Emre Özer {Emre Özer}

Bilgisayar Mühendisi , Seo Uzmanı ve Veritabanı Uzmanı. Back-End Developer Oyun oynamayı sevmiyorum aslında sadece her nesnedeki kod parçasına aşığım...

“Pokemon Go APK Virüsü!” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir